Čistič filtru pevných částic Redex

Redex DPF cleaner garantuje rychlé, efektivní čištění a reaktivaci zablokovaného DPF filtru
Rychle odstraňuje nahromaděné saze
Pravidelným používáním se vyhnete nákladným opravám DPF filtru
Používejte každé 2-3 nádrže nebo když se rozsvítí kontrolka DPF

Skladem
Kód: 155
Značka: Redex
149 Kč
Kategorie: Nafta
Hmotnost: 20 kg
250 ml:
II RADD0064A II 250ml II High Def II
Tip
Co je to Redex DPF Cleaner?

Pokud máte moderní dieselové auto, bude s největší pravděpodobností vybavené filtrem pevných částic. Jedná se o filtr, který se stal před několika lety povinným, aby výrobců automobilů pomohl plnit přísné emisní limity. DPF filtr je zařízení, které zachycuje saze z výfuku automobilu.

Bohužel to však znamená, že se saze ve filtru mohou snadno nahromadit a nakonec filtr zablokují. Saze hoří při vysokých teplotách - což znamená, že DPF filtr musí být zahřátý na vysokou teplotu, například když jezdíte při vyšších otáčkách motoru
delší dobu po dálnici  - ale pokud jezdíte pravidelně ve městě krátké trasy a navíc se často rozjíždíte a zastavujete, nedochází k zahřátí filtru na vysokou teplotu a k pravidelnému spalování sazí, což znamená, že DPF filtr může být často ucpaný.

Redex DPF Cleaner snižuje teplotu spalování sazí, což znamená, že při normální jízdě nahromaděné saze shoří, aniž byste museli DPF filtr zahřívat jízdou po dálnici na vysokou teplotu .
 
Redex DPF Cleaner obsahuje nanokovový oxidační katalyzátor, který snižuje teplotu spalování sazí a je o 30% účinnější než jiné technologie, což vám ušetří čas, palivo a peníze.

Snadno se používá - stačí nalít do nádrže.

Čistič Redex DPF můžete použít, jakmile se rozsvítí kontrolka, aby se odstranilo zablokování filtru DPF, nebo během normální jízdy, aby se zabránilo problémům.
 
Zpět do obchodu