Sada k zabroušení ventilů Holts

Souprava pro broušení ventilů Holts obsahuje dvě vysoce kvalitní brusné pasty dvou tříd zrnitosti. Hrubší pasta k odstranění tvrdých usazenin a také  k povrchové úpravě silně zašpiněných ventilů nebo sedel ventilů s minimálním úsilím, zatímco jemná pasta k rychlému doleštění sedel ventilů. Montážní tyčka s přísavkou přispěje k správné manipulaci při broušení a správnému usazení vašich ventilů, obnovení komprese válců a zlepšení výkonu a účinnosti motoru.

Vyprodáno
Kód: 242
199 Kč
Kategorie: Motor
Hmotnost: 0.25 kg

Proč použít sadu k zabroušení ventilů Holts?

Ventily v hlavě válců řídí přívod paliva / vzduchu a odvádění výfukových plynů ze spalovací komory každého motoru. Ventily se při práci motoru otevírají a zavírají, ale zásadní je to, aby při uzavření ventily vytvářely plynotěsné spojení se sedly ventilů. Pokud se nezavřou úplně, může to způsobit ztrátu komprese, což má za následek významnou ztrátu energie.

Časem se mohou na ventilech a sedlech usadit nečistoty a vzniknout důlková koroze. Spalování paliva způsobuje, že se na ventilech hromadí tvrdé usazeniny, což jim brání v správném uzavření. Když nahromaděné usazeniny začnou bránit plynotěsnému spojení mezi ventilem a sedlem, je důležité znovuobnovit dosedací plochy ventilů a to můžete provést pomocí soupravy na broušení ventilů Holts.

    Snadné použití
    Profesionální obnovení dosedacích ploch ventilů a ventilových sedel
    Obsahuje dvě vysoce kvalitní brusné pasty dvou tříd zrnitosti

Zpět do obchodu