Startovací sprej BRADEX

Co je Bradex Easy Start?

Nemůžete nastartovat motor? N
ení nic horšího než když mrazivém nebo deštivém dni, když už máte zpoždění nebo máte příliš mnoho práce, sednete do auta, otočíte klíčkem v zapalování a nic, motor nejde nastartovat. Rešení? Stačí mít po ruce BRADEX

Startovací sprej Bradex Easy Start vás nenechá na holičkách ani v tom nejhoším počasí. Pokud chcete zjistit jak snadno Bradex funguje, podívejte se na krátké video.

     Startuje všechny
rychle všechny typy motorů, jakýkoli benzínový nebo naftový
     Rychlé a snadné použití
     Spolehlivě funguje až do -20 ° C
     Nemá žádné škodlivé účinky
 
Skladem
Kód: 215
99 Kč
Kategorie: Péče o motor
Hmotnost: 20 kg
300 ml:

Jednoduše na několik sekund nastříkejte Bradex do sání motoru, bližší informace viz video. Účinná látka vstupuje do spalovací komory a zvyšuje hořlavost směsi paliva a vzduchu, což způsobuje, že se motor snadněji a rychleji startuje. Obsahuje také mazací olej, který chrání motor a zabraňuje opotřebení.

Mít Bradex je jednoduchý způsob, jak se vyhnout situacím které jsou pro každého z nás noční můrou, třeba když spěcháte a nemůžete nastartovat. Ať už je to stresující ráno když se snažíte dostat co nejdříve do práce nebo domů, je to frustrace, bez které se dokážete obejít.

Pokud jste vybaveni Bradexem, máte klid, že Vás auto v mrazivém nebo deštivém počasí nenechá ve štichu.

Bradex Easy Start je vhodný pro všechny motory včetně

     Automobilů
     Karavanů
     Motorek
     Nákladních automobilů
     Sekaček na trávu
     Traktorů a zemědělských strojů
     Generátorů a průmyslových strojů

Jak Bradex funguje?

Firma Holts byla založena v roce 1919 Douglasem Holtem, který byl během druhé světové války dlouholetým pracovníkem Austin Motor Company a získal mnoho zkušeností o automobilech a strojích. Aby tyto znalosti využil, ihned po druhé světové válce si otevřel obchod s náhradními díly pro automobily.

 

Za peníze, které vydělal z prodeje starých Triumfů, si koupil lístek do USA, kde poprvé viděl chemické výrobky prodávané na opravu motorových vozidel.

Když Holt zjistil mezeru na trhu, zaměřil se na chemické výrobky. Byl zrozen Wondarweld, produkt, který je dodnes dostupný.

 

Když se vrátil do Velké Británie, uvědomil si, že na trhu s chemickými produkty, které by mohly opravovat motorová vozidla, existuje mezera. 

Když začala druhá světová válka, vznikla určitá omezení na automobily, takže Douglas Holt potřeboval diverzifikovat své podnikání mimo chemické výrobky pro automobily. Rozhodl se zaměřit na strojírenství a byla založena společnost Radweld Engineering LTD.

 

Holt pokračoval v inovacích a hledal způsoby, jak vyřešit každodenní problémy řidičů. Jako řidič využil své vlastní zkušenosti a vytvářel nové produkty v reakci na problémy s vlastním autem. Gun Gum byl jedním z takových produktů, když Holtův výfuk potřeboval opravu, vyvinul gumu, aby utěsnil díru. Gun Gum je dodnes k dispozici a je jednou z nejúspěšnějších řad Holts.

 

 

Holts se stal rodinnou firmou, když Douglasův starší syn vstoupil do společnosti. Vedle svého otce pracoval jako chemik vyrábějící produkty.

 

Po úspěchu ve Velké Británii začal Douglas Holt hledat další oblasti pro nové trhy. Holts expandoval do Francie a vytvořil spojenectví s General Motors, který měl plnou distribuční síť.

Společnost se později rozšířila do Holandska, Belgie, Německa a Itálie, aby pomohla řidičům v celé Evropě opravit jejich auta v případě nouze.

 

Společnost Holts neustále hledala užitečné výrobky pro opravu automobilů a získala společnost Romac Ind Ltd. Romac, která vyrábí příslušenství pro opravu pneumatik a motorů - Tyreweld je produkt pro nouzové opravy, který utěsňuje defekty v pneumatikách, aby vás dostal zpět na silnici. Je to stále jeden z nejúspěšnějších produktů společnosti Holts.

 

Po mnoha úspěšných letech Douglas Holt zemřel. Jeho syn převzal společnost a pokračoval v otcově odkazu řešení problémů řidičů.

Holts pokračoval ve výrobě produktů pro řadu automobilových potřeb, včetně oprav a barev.

 

Společnost Holt Products Company se sloučila s Lloyds Industries a stala se Holt Lloyd. Dnes je společnost známá jako Holt Lloyd International a má ve své rodině 4 značky. Od skromných začátků rostl Holts po celém světě a stal se uznávaným jménem.

 

Expanze pokračovala, když Holt Lloyd koupil Morgan Crucible. Díky tomu byla Holt Lloyd největší skupinou v oblasti péče o automobil na světě a pokrývala mnoho zemí a trhů.

 

Po 10 letech spolupráce se Morgan Crucible se obě firmy po vzájemné dohodě rozešly. Značka Simoniz byla přidána do rodiny Holt Lloyd také v tomto roce. Simoniz je zavedená značka s mnohaletými zkušenostmi v oblasti produktů péče o automobil a byla silným přírůstkem do společnosti Holt Lloyd.

 

Holt Lloyd  ještě přidal do portfolia produktů Prestone. Prestone má silné americké dědictví, je jedničkou na trhu chladicích kapalin v USA. Jejich výrobky jsou přísně testovány, právě proto, že vynikají v extrémních podmínkách, a byly vítaným přírůstkem do portfolia Holts na britského trhu.

 

Nakonec do porfolia společnosti Holt Lloyd přibila firma KIK Custom Products, jeden z největších nezávislých výrobců spotřebního zboží v Severní Americe, a je významnou výrobní společností spolu s Prestone na trhu v USA. KIK se věnuje pěti oblastem spotřebního zboží: domácnost, bazén, osobní péče, pohostinství a automobilový průmysl - pod nimiž je Holts, Prestone, Simoniz a Redex.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu